Dom

JIMA Copper

profil firmy
Miedź JIMA Głównie produkująca wysokiej jakości folię miedzianą, pasma produktów, takich jak elektrolityczna folia miedziana / walcowana folia miedziana, zastosowanie do wysoce precyzyjnych produktów elektrycznych, takich jak FPCB, bateria litowa itp. Bardzo wysoka wytrzymałość na rozciąganie folii miedzianej, wysokie wydłużenie, drobna obróbka powierzchni precyzja, folia miedziana odporna na utlenianie o wysokiej temperaturze.

Sprzęt i pojemność

23 linia do produkcji folii miedzianej i 6 maszyn do cięcia; Wydajność produkcji: 6000 ~ 10000 ton / rok

Fabryka folii miedzianej ED:

T grubość 0,006-0,2 mm, szerokość 5-1380 mm.

Zastosowanie: CCL, FCCL, PCB, FPC, bateria litowa, superkondensator, ekranowanie sprzętu medycznego.

Folia miedziana RA (folia miedziana walcowana, folia miedziana ) :

T grubość 0,009-0,5 mm, szerokość 5-630 mm.

Zastosowanie: CCL, FCCL, PCB, FPC, bateria litowa, superkondensator, ekranowanie sprzętu medycznego. wymiennik ciepła brazin.

Test jakości : głównie jako badanie wielkości ziarna powierzchni, badanie przewodności, test jednorodności grubości, próba wytrzymałości na rozciąganie, test wydłużenia, test odporności na utlenianie, wytrzymałość na zginanie.


Działanie firmy: Podkreślamy połączenie nowych produktów, badań i rozwoju oraz marketingu i współpracujemy z instytutami badawczymi, a także z naszym własnym zespołem projektowym w zakresie nowych produktów rozwijających się w dobrym połączeniu z faktycznym zastosowaniem. Współpracując z profesjonalną grupą handlową, koncentrujemy się na tworzeniu własnej marki i obejmowaniu rynku na całym świecie.

JIMA copper jest jedną z marek pod JIMA GROUP, JIMA GROUP opiera się na obróbce materiałów metalowych, rozszerzonej na płyty aluminiowe wysokiej jakości, takie jak płyty aluminiowe stosowane w samolotach, pojazdach mechanicznych i precyzyjnej folii miedzianej (zastosowanie do precyzyjnego obwodu elektrycznego, akumulatora i super mocy) pojemność), później rozszerzona na przemysłową sieć pojemników na napoje (aluminiowe puszki, puszki PET, papierowy karton na napoje), a także nową baterię energetyczną i elastyczne opakowanie (Nowe produkty: Wysokiej jakości folia aluminiowa pokryta warstwą węgla, wysokowęglowodana folia miedziana, głównie Zastosowanie do pojemności kolacji i baterii litowych przemysłowych Nalegamy na produkty wysokiej klasy R & D, wykorzystujemy głęboki proces, optymalizujemy łańcuch przemysłowy, konsekwentnie promujemy globalną współpracę biznesową.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Ustal na 2010

JIMA Copper JIMA Copper JIMA Copper JIMA Copper
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azja Południowo-Wschodnia

Rodzaj działalności

Producent

marki : JIMA

Ilość pracowników : 100~500

Coroczne wyprzedaże : 20000000-50000000

Rok założenia : 2010

pc Export : 10% - 20%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny JIMA Copper Certyfikaty Chiny JIMA Copper Certyfikaty